סוניה א. לצטר-פאו

משמעות בחיים והעצמה

חדש חדש חדש חדש !!!!


לימודי פסיכותרפיה עם אנשים מבוגרים עם דגש על לוגותרפיה שהקמתי עם חברים נוספים באוניברסיטת חיפה יצאו לדרך בנובמבר 2016 וסיימה שנה ראשונה מרתקת!!


נטיה אנושית היא להתלונן על אלף ואחד דברים שהם לא טובים בחיים ואף להאשים אחרים על עוול ועל חוסר צדק. אנשים אינם מודעים לכך שהמפתח לאיכות חייהם טובה יותר הוא בידיים שלהם!!! ולא כל כך קשה ללמוד למצוא את המפתח!!!

מוקד ההרצאות והסדנאות שלי הוא לעזור לאנשים להתחבר, כל אחת/ד ל׳מפתח׳ שלה/ו.

אני מעבירה הרצאות לקהל הרחב ולקהל מקצועי בנושאים שונים, כגון: משמעות כהעצמה בחיים, לקיחת יוזמות, דפוסי תקשורת מועילים ומעכבים, וגרונטולוגיה פמיניסטית.

אנשים מספרים לי שהשתתפות בהרצאה אחת בלבד שלי כבר משנה להם משהו חיובי בתפיסת החיים שלהם.


לפרטים ולהזמנת הרצאה או סדנא, צרו קשר: 054-6650714

עוד על ׳מי אני׳


בשנת 2013 התפטרתי מעבודה בעמותת ׳אלה׳ בה עבדתי בהנאה במשך שנים רבות. רציתי לאפשר לעצמי לעסוק בדברים שמלהיבים אותי. מאז אני מעבירה יותר קורסים, הרצאות וסדנאות.  כמו כן, יזמתי מחקר המבוסס על יישום הלוגותרפיה ועל תפיסה גרונטולוגיה פמיניסטית בקבוצות נשים מבוגרות. בעזרת סדרה של שמונה מפגשים המשתתפות לומדות להתחבר למשמעויות בחייהן, הן חשות שליטה רבה יותר ומרגישות שביעות רצון גבוהה יותר מחייהן, וכן מפגינות פחות תסמינים פסיכולוגים. הממצאים הסופיים שיתקבלו בקיץ (2016) יראו אם השינויים נשמרים גם חצי שנה מתום המפגשים, כאשר כעת התוצאות נראות מבטיחות.

אני שואפת להמשיך ולהרחיב את הפעילותי למען העצמת (א)נשים.